Akıllı Stres Çarkı Geliyor !

Akıllı Stres Çarkı Geliyor !
Kimsenin elinden düşmeyen stres çarkları akıllanıyor. Bluetooth bağlantısına sahip ilk stres çarkı projesine ilk adım atıldı. Stres çarkı dünyanın her yerinde yok satar hale geldi. Birçok ülkede bu oyuncak neredeyse zor bulunuyor.

Sonunda stres çarkıda akıllı hale gelecek. Bluetooth bağlantılı olacak ''BlueSpin'' isimli stres çarkı, bu ürünü teknoloji ile buluşturuyor.

Ürün Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonlarla bağlantı kuruyor ve uygulama üzerinde dönüş hızı ve dönüş sayısı gibi bilgileri anlık olarak kullanıcılara paylaşıyor. iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirilen uygulamada, kullanıcılar istatistiklerini sosyal medyada paylaşabilecek.

Bu ürün indiegogo üzerinden 49 dolar üzerinden satışa çıkarıldı.

9 yorum:

 1. Beş para etmez o kadar para vermeye değmez yani ;)

  YanıtlaSil
 2. Stres çarkı bile akıllandı, hala akıllanmayan insanlar var :) Kapitalzmin kölesi olmuşuz zaten, bununda satışlar tavan yapar yakında.

  YanıtlaSil
 3. Teknoloji cidden devasa boyutta gelişiyor ama bence bu stres çarklarının akıllanmasına pek de gerek yok :) Dünyanın en boş icadı.

  YanıtlaSil
 4. O değil de ben hâlâ bu stres çarkının ne olduğunu anlamış değilim. Döndükçe stres mi atıyorsun yani :) ilginç...

  YanıtlaSil
 5. Stres çarkı yetmiyormuş gibi birde akıllı stres çarkı çıkarmışlar hiç o kadar para vermeye de değecek birşey değil. boş vaktimizi öldürüyoruz sadece.

  YanıtlaSil
 6. aliexpress de görmüştüm sanırım benzer bir ürünü. tam bir pazarlama başarısı ya, basit 3 kuruşluk ürün dünyada nasıl da ses getirdi

  YanıtlaSil
 7. Güzel bir şeye benziyor aslında. Olursa iyi olacak gibi. Ama bağımlılık yaptığı için tavsiye etmiyom.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bağımlılık yaptığı doğru hocam elinden düşmüyor insanların :)

   Sil